پخش بی واسطه کشمش طلایی در مراغه

در واقع کشمش طلایی مراغه از دسته مواد غذایی مقوی و پرطرفداری است که معمولا افراد از آن به عنوان تنقلات در میان وعده غذایی خود، همراه با غذا، شیرینی یا آجیل استفاده خواهند کرد.

از این رو فروشندگان و تولید کنندگان این محصول اقدام به پخش بی واسطه این نوع کشمش در مراغه نموده اند. تا در این راستا امکان دسترسی عموم مردم به این محصول خوشمزه و بی نظیر در بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت فراهم گردد.

پخش بی واسطه کشمش طلایی در مراغه

در هنگام صادرات کشمش طلایی باید به چه نکاتی توجه کرد

در هنگام صادرات کشمش طلایی باید به چه نکاتی توجه کرد کشمش طلایی یکی از محبوب ترین ارقام کشمش می باشد که نه تنها در ایران طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، بلکه در بازارهای خارج از کشور هم به دلیل خواص فراوان و کیفیت بی نظیرش از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. به همین دلیل تولید کنندگان این محصول بخشی از محصولات خود را برای داخل کشور و بخش دیگری از آن را برای صادرات به دیگر کشورها تولید نموده اند.

به گونه ای که با ارسال کشمش طلایی به کشورهای دیگر می توان در مسیر صادرات محصولات غیر نفتی گام برداشت و نام ایران را در دیگر کشورها زنده نگه داشت. از سویی دیگر با ارسال این محصول به کشورهای دیگر می توان کمک به سود آوری بیشتر برای تولید کنندگان داخلی، اشتغال زایی در کشور کرده و در ضمن منجر به ورود ارز در کشور گردید.

البته برای موفقیت بیشتر در صادرات کشمش طلایی بهتر است موارد زیر را که در ادامه مطالب ذکر می شود، بررسی نمود.

 • در ابتدا برای صادرات این محصول باید کشمش های درشت، درجه یک و تازه را انتخاب نمود تا بتوانند نمونه های مختلف از این محصول با داشتن ظاهری زیبا و طعم بی نظیر، در میان سایر رقبا، بیشترین میزان فروش را به خود اختصاص دهند.
 • از سویی دیگر این محصول باید کاملا سالم و با دانه های یک دست باشد. زیرا هر گونه ناخالصی در کشمش باعث می شود تا از میزان کیفیت آن کاسته شود.
 • در ضمن برای صادرات کشمش درجه یک باید از بسته بندی استاندارد و جذابی استفاده نمود. به گونه ای که نمونه های مختلف از این محصول باید به صورت کاملا سالم و بهداشتی به دست مصرف کننده برسد و در زمان ارسال در معرض مواردی نظیر نور، رطوبت و آلودگی ها قرار نگیرد. هم چنین جذابیت بسته بندی کشمش صادراتی باعث می شود تا این محصول علاوه بر کیفیت بالا، زیبایی ظاهری هم داشته باشد و نظر خریداران را به خود جذب نماید.
 • از دیگر نکاتی که برای صادرات کشمش طلایی اعلا باید در نظر گرفت، درج اطلاعات دقیق محصول، نظیر علامت استاندارد، تاییدیه وزارت بهداشت، تاریخ تولید و تاریخ انقضا بر روی انواع بسته بندی محصول می باشد.
 • علاوه بر موارد گفته شده برای صادرات این محصول باید بازار هدف را به خوبی شناسایی کرده و درباره قوانین مربوط به صادرات در آن کشور اطلاعات دقیق کسب نمود.
 • هم چنین برای صادرات کشمش طلایی لازم است، قوانین مهم برای بسته بندی کشمش های صادراتی، هزینه های مربوط به حمل و نقل و نرخ ترخیص کاری را هم در نظر گرفت.

عوامل موثر بر افزایش قیمت کشمش طلایی

همان طور که می دانیم کشمش خشک از دسته مواد غذایی است که با توجه به نوع انگور و نحوه خشک کردن آن از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. به طوری که این تنوع در محصول باعث می شود تا کشمش قیمت های متفاوتی داشته باشد. از این رو در این بخش از مقاله به بررسی عوامل موثر بر افزایش قیمت کشمش طلایی می پردازیم.

 • در واقع برای قیمت گذاری این محصول باید به کیفیت محصول توجه ویژه نمود. به گونه ای که هر چه کشمش درشت تر با دانه های آن یکدست تر باشد، کشمش از قیمت بیشتری برخوردار می باشد.
 • هم چنین نوع انگور استفاده شده برای تولید کشمش، کیفیت و تازه بودن آن و نحوه خشک کردن انگور با روش های طبیعی یا کارخانه ای بر روی قیمت نهایی محصول تاثیر گذار می باشد.
 • از دیگر عوامل موثر بر افزایش قیمت کشمش طلایی، نوع بسته بندی آن می باشد. به گونه ای که این محصول می تواند به صورت های مختلف فله ای، کیلویی و یا با بسته بندی های متفاوت ارائه شده و از قیمت های متفاوت برخوردار گردد.
 • لازم به ذکر است کشمش های طلایی سورت شده از قیمت بالاتری برخودار می باشند. چرا که جدا کردن هر گونه ناخالصی از دانه های کشمش، منجر به افزایش کیفیت و در نهایت قیمت این محصول می گردد.
 • کشمش طلایی در نمونه های مختلف کشمش پلویی، آجیلی، تیزابی، گوگردی و آفتابی در بازار ارائه می شود که هر کدام از آن ها دارای قیمت های متفاوتی خواهد بود.
 • در ضمن قیمت کشمش طلایی بر اساس موارد دیگری نظیر بهداشتی بودن محصول، منطقه تولید و غیره مشخص می گردد.
 • باید به این نکته توجه داشت که برای قیمت گذاری این محصول باید موارد دیگری نظیر نحوه فروش آن، کارخانه تولید کننده کشمش، هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی را هم در نظر گرفت.

آشنایی با انواع کشمش طلایی براساس کیفیت

آشنایی با انواع کشمش طلایی براساس کیفیت کشمش طلایی از نمونه های محبوب و پرطرفدار کشمش می باشد. البته این محصول را مانند دیگر نمونه های کشمش می توان بر اساس کیفیت در دسته های جداگانه قرار داد. به همین منظور در ادامه نمونه های مختلف از این محصول را بر اساس کیفیت بررسی خواهیم کرد.

بررسی کیفیت کشمش طلایی بر اساس سایز

در واقع برخی از نمونه های کشمش در اندازه های مختلف و به صورت های دانه درشت، متوسط و ریز تقسیم بندی می شوند. البته ریز بودن کشمش طلایی دلیل بر بی کیفیت بودن محصول نبوده و عموما به عنوان کشمش پلویی مورد استفاده قرار می گیرد.

بررسی کیفیت کشمش طلایی سورت شده

کشمش های طلایی معمولا در دو حالت سورت شده و معمولی در بازار موجود می باشند. در حقیقت کشمش های سورت شده، دارای اندازه یکسان می باشد و در میان دانه های آن ناخالصی هایی نظیر شن و سنگریزه مشاهده نخواهد شد. همین امر بر روی کیفیت نهایی کشمش طلایی تاثیر گذار خواهد بود.

کیفیت کشمش طلایی بر اساس نحوه تولید

در واقع کشمش های طلایی به طرق مختلف تولید می شوند. به گونه ای که این محصول را می توان به دو روش طبیعی و کارخانه ای تولید نمود. البته باید به این نکته توجه داشت که در روش های کارخانه ای کشمش در شرایط استاندارد و کاملا بهداشتی تولید می شوند.

بررسی کیفیت کشمش طلایی بر اساس بسته بندی

هر چه کشمش طلایی در بسته بندی بهتر و مطمئن تری ارائه شود، باعث می شود تا محصول کیفیت بالاتری داشته باشد و در برابر مواردی نظیر آلودگی ها و میکروب های ناشی از محیط، در امان بماند. در ضمن درج اطلاعات دقیق کشمش طلایی بر روی بسته بندی از دیگر مواردی است که منجر به افزایش کیفیت محصول می گردد.

بررسی کیفیت کشمش بر اساس تازه بودن

تازه بودن کشمش طلایی از دیگر مواردی است که منجر به افزایش کیفیت آن می گردد. به طوری که در میان دانه های کشمش نباید مواردی نظیر، کرم، حشرات، له شدگی و شکرک دیده شود. چرا که وجود هر یک از این موارد نشان از فاسد بودن کشمش و یا نگهداری آن در شرایط نامناسب می باشد.

همه نکات درباره خرید کشمش طلایی

کشمش طلایی از محصولات باکیفیت و خوشمزه ای است که به دلیل خواص فراوان، مصرف آن به عموم مردم در تمام رده های سنی توصیه می گردد. در واقع استفاده از این محصول، نه تنها برای سلامتی افراد بسیار مفید می باشد، بلکه در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

در نتیجه کیفیت کشمش طلایی با سلامت انسان رابطه مستقیم خواهد داشت و از این رو به افراد توصیه می شود تا در زمان خرید کشمش طلایی دقت بسیار بالایی داشته باشند. به همین منظور در این بخش از مقاله، نکات مهم برای خرید کشمش طلایی را بررسی خواهیم کرد.

 • کشمش طلایی باکیفیت باید، سایز بندی یکسان و یکنواختی داشته باشند. به گونه ای که بهتر است این محصولات به صورت سورت شده در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
 • از دیگر مواردی که باید در زمان خرید کشمش به آن توجه نمود، تازه بودن کشمش می باشد. زیرا هر گونه وجود حشره یا کرم زدگی در دانه های کشمش، نشان دهنده فاسد بودن و خراب بودن کشمش است.
 • از سویی دیگر کشمش طلایی درجه یک باید از طعم شیرین و بوی مطبوعی برخوردار باشد. به طوری که هر گونه بوی ترشیدگی و طعم تلخ و نامطلوب، به معنای خراب بودن کشمش می باشد.
 • هم چنین کشمش باید در شرایط مناسب نگهداری شده و پس از آن در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
 • له شدگی و تغییر شکل ظاهری کشمش، نشان می دهد که این محصول در شرایط نامناسبی نگه داری شده و بهتر است در زمان خرید این مورد را هم در نظر گرفت.
 • علاوه بر موارد گفته شده، بسته بندی محصول از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه ویژه کرد. هم چنین در زمان خرید کشمش طلایی باید نوشته های درج شده بر روی بسته بندی نظیر تاریخ تولید، تاریخ انقضا، علامت استاندارد و شماره تاییدیه وزارت بهداشت هم مورد بررسی قرار گیرد.
 • در زمان خرید و انتخاب این محصول باید به بهداشتی بودن دانه های کشمش توجه ویژه داشت. به گونه ای که هر گونه شن، خاک و شاخه در میان دانه های کشمش، نشان دهنده پایین بودن درجه کیفی محصول می باشد.
 • در زمان خرید این محصول باید موارد دیگر نظیر برند محصول و منطقه تولید آن را در نظر گرفت. در واقع بهترین نوع کشمش مربوط به شهرهای زنجان، مراغه، کاشمر و غیره می باشد.

فروش فوق العاده کشمش طلایی در مراغه

فروش فوق العاده کشمش طلایی در مراغه مراغه از شهرهای بزرگ آذربایجان غربی بوده و از خاک حاصلخیری برای پرورش انگور برخوردار می باشد. از این رو سالانه مقدار زیادی انگور در این شهر تولید می شود که بخش عظیمی از آن تبدیل به کشمش می گردد.

البته کشمش طلایی مراغه به دلیل کیفیت بالا و خواص فراوانش در میان مردم ایران و سایر کشورها، به عنوان بهترین نوع کشمش شناخته شده است. بنابراین افراد زیادی تمایل به استفاده از این محصول خواهند داشت.

به همین منظور تولید کنندگان و فروشندگان کشمش طلایی در مراغه برای رفاه حال خریداران در کلیه نقاط جهان، اقدام به فروش فوق العاده محصولات خود می نمایند. در واقع با این نحوه فروش، امکان خرید محصولی باکیفیت و درجه یک برای عموم مردم فراهم گردیده و افراد می توانند با قیمتی پایین تر، محصول مورد نظر خود را تهیه نمایند.

از سویی دیگر فروشندگان و تولید کنندگان کشمش طلایی می توانند، با سود کم تر، محصولات خود را به صورت تازه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

قیمت باورنکردنی کشمش طلایی در مراغه

کشمش طلایی در مراغه از بهترین ارقام کشمش در کلیه نقاط جهان می باشد. در واقع وجه تمایز این نوع کشمش نسبت به سایر محصولات مشابه طعم بی نظیر و کیفیت بالای آن می باشد. از آن جایی که مراغه محلی برای پرورش انگورهای دانه طلایی و بی هسته می باشد، بنابراین این شهرستان به عنوان قطب تولید نمونه های مختلف کشمش در جهان شناخته شده است.

در نتیجه کشمش طلایی در مراغه از قیمت های باورنکردنی برخوردار می باشد. چرا که با خرید این محصول از مراغه، مصرف کنندگان کشمش طلایی و خریداران می توانند کشمش مورد نیاز خود را به صورت مستقیم تهیه نمایند.

به طوری که با خرید کشمش طلایی از مرکز تولید، واسطه ها حذف خواهند شد و افراد می توانند بدون نیاز به پرداخت هزینه های جانبی و حمل و نقل، نمونه های مختلف از کشمش را به صورت کاملا تازه و با قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایند.

بهترین تولید کننده کشمش طلایی در مراغه

بهترین تولید کننده کشمش طلایی در مراغه کشمش طلایی از جمله مواد غذایی محبوب و مغذی می باشد که در میان عموم مردم، به دلیل طعم بی نظیر، خواص فراوان و رنگ طلایی زیبایش، توانسته جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. از این رو افراد زیادی روی به استفاده از این محصول در آجیل، پخت کیک، مواد غذایی و غیره آورده اند. حتی افراد تمایل دارند تا با قرار دادن این محصول در سبد غذایی خود و استفاده از آن به عنوان میان وعده غذایی و تنقلات، سلامت خود را تامین نمایند.

در همین راستا بهترین تولید کننده کشمش طلایی در مراغه، برای تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده می نمایند و انگور را در شرایط کاملا طبیعی و به صورت بهداشتی تولید خواهد کرد. از سویی دیگر این تولید کننده برتر با عرضه محصولات درجه یک خود در سرتاسر ایران و به صورت مستقیم، شرایط خریدی آسان را برای مصرف کنندگان فراهم می نماید.

به گونه ای که علاقه مندان به کشمش طلایی در کلیه نقاط کشور، توانایی تهیه و استفاده از نمونه های مختلف این محصول را با بهترین کیفیت و قیمت خواهند داشت و امکان دسترسی برای عموم مردم ایجاد می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما