قیمت باورنکردنی کشمش زرد دودی در بازار

کشمش یک ماده غذایی با ارزش می باشد که دارای انواع متفاوتی است و به شیوه های مختلف تولید می شود. اگر به کشمش سبز بعد از مرحله تیزاب زنی، به آن دود گوگرد زده شود، کشمشی به رنگ زرد طلایی به دست می آید که به آن کشمش زرد دودی گفته می شود. قیمت باور نکردنی کشمش زرد دودی در بازار را می توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی مورد بررسی قرار داد.

قیمت باورنکردنی کشمش زرد دودی در بازار

مشخصات ظاهری کشمش با کیفیت

مشخصات ظاهری کشمش با کیفیت تولید کنندگان در صدد افزایش کمیت و کیفیت این محصولات تلاش می کنند تا محصولی کاملا با کیفیت و مرغوب را در اختیار مصرف کننده ها قرار بدهند. برای تشخیص کشمش با کیفیت راه های متفاوتی وجود دارد، از جمله:

 • رنگ: انواع کشمش ها دارای رنگ های مخصوص به خود هستند. کشمش با کیفیت تغییر رنگ نداده باشد و رنگ مختص به خود را حفظ کرده باشد.
 • طعم: کشمش بسیار شیرین و خوشمزه است. کشمش بی کیفیت مزه ای تلخ و یا ترش دارد.
 • پاکیزه: کشمش با کیفیت تمیز بوده و فاقد هر گونه آلودگی و مواد زائد می باشد.
 • اندازه: کشمش با کیفیت اندازه ای درشت دارد، کشمش دانه ریز از کیفیت کم تری برخوردار است. هم چنین کشمش های دانه درشت چین و چروک کم تری دارند.
 • تازه: کشمش با کیفیت تازه است، کشمش کهنه دارای کپک زدگی می باشد.
 • هسته: کشمش بدون هسته نسبت به کشمش هسته دار، از کیفیت بیشتری برخوردار است.
 • بافت کشمش: کشمش با کیفیت دارای بافتی نرم است، کشمشی که بافت خشک تری دارد کیفیت خود را از دست داده است.
 • بسته بندی: کشمش بسته بندی شده با کیفیت است زیرا تاریخ تولید و تاریخ انقضا بر روی بسته آن نوشته شده است. هم چنین کمتر پیش آمده که کشمش بسته بندی شده مشکلی از نظر تمیزی داشته باشد.
 • برند های معتبر: محصول تولید شده توسط برند های معتبر و خاص از کیفیت بالا تری برخوردار هستند.
 • انگور با کیفیت: انگور که ماده اولیه برای تولید کشمش است باید مرغوب باشد تا کشمش حاصل شده از آن با کیفیت باشد.
 • تبلیغات: ارائه تبلیغات ثابت کننده با کیفیت بودن آن محصول است.
 • روش تولید: روش تولید کشمش بر کیفیت آن تاثیر گذار است. کشمش تولید شده به روش سنتی سالم تر است، زیرا حین تولید از مواد نگه دارنده شیمیایی استفاده نشده است.

مطمئن ترین روش خرید کشمش درجه یک

تولید کنندگان کشمش پس از تولید محصول مورد نظر، ویژگی های این کالا ها را از طریق فضای مجازی به اشتراک گذاشته و اقدام به معرفی آن ها می کنند، تبلیغات از طریق اینترنت بسیار مناسب می باشد، زیرا امروزه این سایت ها به راحتی در اختیار عموم قرار دارند.

یک خرید مطمئن نیازمند فروشگاهی است که بتواند محصول تولید شده با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده ها قرار بدهد. مطمئن ترین روش خرید کشمش درجه یک، فروشگاه های آنلاین مواد غذایی می باشد. این فروشگاه ها کالا ها را به صورت عمده خریداری کرده و آن ها را با تضمین کیفیت به فروش می رسانند.

برای تولید کشمش علاوه بر تولید صنعتی به روش سنتی و آفتابی نیز تولید می شود. در روش آفتابی پس از انتخاب و خرید انگور با کیفیت، آن ها را شست و شو داده و سپس خشک و رطوبت گیری می کنند و آن ها را در مقابل نور خورشید آویزان می کنند. در تولید کشمش به این روش از هیچ گونه مواد نگه دارنده ای استفاده نشده است. هم چنین در این روش هزینه زیادی صرف نشده است.

می توان گفت این محصول کاملا ارگانیک بوده و استفاده از آن برای کودکان کاملا بلا مانع است. تولید کشمش به روش آفتابی بسیار خوشمزه است، زیرا آب انگور ها توسط نور مستقیم خورشید تبخیر شده است و هم چنین کشمش های تولید شده رنگ طبیعی انگور را در خود حفظ کرده اند.

شهر زنجان یکی از استان های معروف کشور ما در تولید انواع کشمش های قلمی، دودی و غیره می باشد. این محصولات را می توان به صورت مستقیم از درب کارخانه های تولید کننده آن ها خریداری کرد. در این روش خرید، قیمت کالا ها فوق العاده مناسب است، زیرا دخالت هیچ واسطه ای در آن وجود ندارد.

در واقع فروشگاه ها یکی از مناسب ترین راه ها برای فروش این کالا ها می باشد. این روش نیاز به سرمایه زیادی دارد، اما سود حاصل از فروش آن ها به این روش هم مناسب می باشد.

آسان ترین و راحت ترین روش برای صادرات کشمش

آسان ترین و راحت ترین روش برای صادرات کشمش کشمش در کشور ما به وفور و با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود و همین دلایل می تواند گزینه مناسبی برای جلب توجه کشور های دیگر به این محصول باشد. برای صادرات محصولات با کیفیت و درجه یک انتخاب می گردند.

کشور های مختلف در خواست خود را به صورت ثبت سفارش انجام داده و به این روش آن را به کشور ما اعلام می کنند. چگونگی صادرات فرآیند پیچیده ای است. در فرآیند صادرات تاجران با توجه به حجم درخواست مشتریان اقدام به خرید محصول باکیفیت می کنند.

کار صادرات نیازمند داشتن مجوز های لازم از سوی سازمان های مختلف دولتی می باشد، گرفتن این مجوز ها توسط تاجران انجام می شود. آسان ترین و راحت ترین روش برای صادرات استفاده از هواپیما ها است.

استفاده از راه های هوایی بیشتر برای دارو ها و کالا هایی که باید در اسرع وقت منتقل شوند استفاده می شود. کالا هایی که جزء خوراکی ها محسوب می شوند نیز باید از طریق راه هوایی انتقال شود، اگر تأمین کنندگان نتوانند پخش این کالا ها را به موقع انجام دهند با مشکلات بسیاری مواجه می شوند.

چه عواملی بر قیمت کشمش تاثیر بسزایی دارد

عوامل زیادی بر قیمت کالا ها تاثیر گذار می باشد. از جمله:

 • کیفیت بالا: کیفیت و قیمت با هم رابطه مستقیم دارند. هر چه کیفیت بیشتر باشد قیمت نیز بیشتر است.
 • برند های معتبر: تولید کننده ها محصولات خود را تحت نام و برند مسخصی تولید می کنند. هر چه برند معتبر تر باشد قیمت کالا بیشتر است.
 • وجود تبلیغات لازم: ارائه تبلیغات قیمت اجناس را بیشتر می کند، زیرا برای تبلیغات هزینه های زیادی صرف شده است.
 • بازار فروش: هر چه بازار فروش کالا بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.
 • نرخ ارز و تورم: قیمت کشمش دست خوش تغییرات بوده و با افزایش نرخ ارز و تورم قیمت کالا ها بیشتر می شود.
 • نحوه خرید: اگر خرید به صورت حضوری و توسط واسطه ها انجام شود، قیمت آن بیشتر است زیرا این واسطه ها سود خود را از مشتریان می گیرند.
 • بسته بندی: قیمت فروش محصول، به صورت بسته بندی شده گران تر است، زیرا برای انجام شدن بسته بندی هزینه های زیادی صرف شده است بنابراین این هزینه ها بر قیمت تاثیر گذار هستند.
 • وضعیت اقتصادی: محیط اقتصادی هر کشور عامل مهم و تعیین کننده ای در قیمت گذاری کالا ها می باشد.
 • گستره تولید: حجم تولید محصولات بر قیمت آن ها تاثیر گذار است. اگر محصول در حجم کمتری تولید شود، قیمت این کالا ها بیشتر است.
 • روش تولید: محصول تولید شده به روش صنعتی دارای قیمت بیشتری است، زیرا در این روش هزینه های بیشتری صرف شده است و بر قیمت کالا تاثیر گذار است.
 • داشتن مجوز های لازم: نوشتن تاریخ تولید و تاریخ انقضا بر روی بسته ها نشان دهنده محصول سالم و با کیفیت است و بر قیمت آن تاثیر گذار است.

توزیع عمده کشمش زرد دودی در سراسر کشور

توزیع عمده کشمش زرد دودی در سراسر کشور توزیع کنندگان کشمش زرد دودی، در واقع تولید کننده های اولیه هستند و اولین تولید کننده ها صاحبان باغ های انگور می باشند که بهترین کشمش ها را از محصولات خود تولید می کنند و آن ها را در کشور توزیع می کنند. این توزیع کنندگان از طریق سایت های مجازی اقدام به معرفی انواع کشمش ها کرده سپس امکان خرید غیر حضوری را برای مصرف کننده ها فراهم می آورند.

توزیع کنندگانی وجود دارند که به صورت حضوری اقدام به پخش محصولات خود می کنند. در این روش، پخش به صورت واسطه ها انجام شده و با افزایش قیمت و اتلاف زمان همراه است.

توزیع کشمش از طریق فروشگاه های معتبر مواد غذایی انجام می شود. این فروشگاه ها کشمش ها را به صورت عمده و با حجم زیاد، از تولید کننده ها خریداری می کنند و آن را به روش حضوری به مصرف کننده ها تحویل می دهند. این روش خرید به صرفه نیست، زیرا در این روش خرید واسطه هایی وجود دارند که سود خود را از مشتریان می گیرند هم چنین در این روش هزینه های حمل و نقل نیز بر عهده مشتری می باشد. بهترین روش، خرید اینترنتی این کالا ها می باشد.

کشمش از انگور خواص بیشتری دارد. کشمش دارای خواص درمانی زیادی بوده و درمان کننده مشکلات دستگاه گوارش است، هم چنین از کشمش برای درمان یبوست نیز استفاده می شود. کشمش انسان را سر زنده می کند به همین دلیل پزشکان خوردن مداوم آن را بیماران افسرده خود توصیه می کنند. کشمش برای رشد مغز جنین بسیار مناسب بوده و توصیه می شود مادران باردار از کشمش زیاد استفاده کنند.

صادرات کشمش زرد دودی به کشورهای همسایه

فرآیند صادرات کشمش زرد دودی، یکی از معاملات پر رونق بین المللی برای کشور ما است. کار صادرات توسط نمایندگی ها و بازرگانی های فعال داخلی انجام می شود. این تاجران با توجه به نیاز بازار های خارجی کشمش درجه یک که مخصوص صادرات هستند را خریداری می کنند و سپس اقدام به گرفتن مجوز هایی که برای صادرات ضروری می باشند را انجام می دهد. یکی از این مجوز ها، مجوز سازمان بهداشت می باشد.

این محصولات قبل از شروع صادرات توسط کارشناسان تغذیه مورد بررسی قرار گرفته می شود تا از سالم بودن کالا اطمینان کافی حاصل شود، سپس با دستور این متخصصان تاریخ تولید، تاریخ انقضا، نشان سیب سلامت و سایر پروانه های ساخت بر روی بسته های کشمش حک می شود. وجود این ویژگی ها ثابت کننده با کیفیت بودن محصول است.

امروزه صادرات از راه های زمینی، دریایی و هوایی انجام می شود. استفاده از هر کدام از این راه ها با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور مقصد انتخاب می شود.

کشور های حومه خلیج فارس و برخی کشور های عربی از طریق راه های دریایی فرآیند صادرات انجام می شود. کالا های صادراتی توسط ماشین های باری به بندر ها منتقل می شوند و سپس با رعایت قوانین مختلف توسط کشتی های بزرگ باری راهی کشور گیرنده می شوند.

صادرات کالا ها به کشور های همسایه که دارای مرز خشکی مشترک با کشور ما هستند از طریق راه زمینی امکان پذیر است. کالا های مورد نظر از طریق ماشین های سنگین به گمرک های موجود در مرز ها انتقال داده می شوند و سپس با توجه و رعایت کردن قانون های کشور ایران و کشور مقصد این کالا ها روانه بازار های خارجی می گردد.

تخلیه و بار گیری مجدد این کالا ها توسط کارگر هایی که در این گمرک ها کار می کنند انجام می شود که سبب اشتغال زایی برای این افراد شده است. دست مزد این کارگران، هزینه های حمل و نقل و نرخ ترخیص کاری توسط این تاجران پرداخت می شود. به دلیل افزایش نرخ ارز و تورم هزینه های حمل و نقل روز به روز در حال افزایش است. فرآیند صادرات در اقتصاد کشور نقش بسزایی دارد، هم چنین برای این تاجران سود آوری خوبی را به همراه می آورد.

پخش بی واسطه کشمش زرد دودی در تهران

پخش بی واسطه کشمش زرد دودی در تهران پخش بی واسطه کشمش زرد دودی در تهران را می توان از طریق ثبت سفارش اینترنتی انجام داد. در این روش خریدار بدون این که از خانه خارج شود درخواست خود را ثبت کرده و خرید خود را بدوت اتلاف زمان درب منزل دریافت می کند.

در این روش کالای خریداری شده با قیمت مناسب تری به دست مصرف کننده می رسد زیرا در این روش وجود واسطه ها و هزینه های حمل و نقل حذف شده اند.

کشمش به دلیل ویژگی های مهمی که دارد مثلا خوش خوراک بودن بسیار مورد توجه قرار می گیرد. کشمش ها پس از تولید، به نمایندگی ها و فروشگاه های سراسر تهران، برای فروش ارسال می شوند. نرخ روزانه انواع کشمش ها در سایت های رسمی فروش این نمایندگی ها، به صورت روزانه منتشر می‌شود و خریداران می توانند قبل از خرید با مراجعه به این سایت ها اطلاعات لازم را کسب کنند.

میزان سود حاصل از فروش کشمش با توجه به حجم خرید،کیفیت محصول و تغییراتی که در نرخ ارز بازار ایران به وجود می آید می تواند بسیار متغیر باشد. کشمش دارای قند طبیعی بوده و بیماران دیابتی می توانند آن را جایگزین قند کنند. کشمش سبز قلمی را می توان با آجیل ترکیب کرد برای پذیرایی مناسب است. کشمش می تواند به عنوان یک میان وعده عالی برای تمام سنین مورد استفاده قرار گیرد.

کشمش سرشار از مواد مغذی فراوانی از قبیل پتاسیم، منیزیم، منگنز، آهن و غیره می باشد که در سلامت عمومی بدن نقش مهمی دارند. کشمش حافظه را تقویت کرده و از آلزایمر و زوال عقل در بزرگسالان جلوگیری می کند. کشمش سرشار از کلسیم بوده که سبب رشد و نمو استخوان کودکان می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما