فروش ویژه کشمش پیکامی با قیمتی استثنایی در کشور

قیمت کشمش پیکامی در بازار کاملا مشخص است اما شما می توانید کشمش پیکامی را با قیمتی کاملا استثنایی از مجموعه ما به صورت عمده خریداری کنید، البته لازم به ذکر می باشد که شما باید خرید خود را به صورت عمده انجام دهید تا بتوانید از فروش استثنایی ما بهره مند شوید.

فروش ویژه کشمش پیکامی با قیمتی استثنایی در کشور

روش های مهم حمل و نقل برای صادرات انواع کشمش

روش های مهم حمل و نقل برای صادرات انواع کشمش شما می توانید به راحتی به کارآفرینی مشغول شوید و به تولید انواع کشمش بپردازید، همچنین با گسترش کار خود می توانید صادرات محصولات خود را نیز آغاز کنید تا بتوانید علاوه بر سود ارز آوری نیز داشته باشید و به اقتصاد کشور کمک شایانی بکنید، روش های مختلفی برای صادرات وجود دارند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

اولین روش برای حمل نقل، استفاده از راه های زمینی است، شما می توانید محصول مورد نظر خود را در کامیون ها قرار داده و آن را به کشور های مختلف صادر کنید، البته این روش بیشتر برای کشور های همسایه مناسب است و برای مسافت های طولانی خیلی مناسب نیست، البته باید اشاره کرد که این نوع حمل و نقل ریسک بالایی ندارد و احتمال آسیب به محصول شما کمتر است ولی زمان بیشتری لازم دارد تا محصول به مقصد نهایی برسد.

روش بعدی استفاده از خطوط هوایی است، این روش یکی از سریع ترین روش ها برای آغاز صادرات است، البته این روش از حمل و نقل از روش های دیگر گران تر است و هزینه بالایی دارد، اما در صورتی که مشتری خیلی سریع به محصول شما نیاز دارد می توانید از این روش استفاده کنید تا محصول خیلی سریع در اختیار مشتری قرار بگیرد.

روش بعدی استفاده از خطوط دریایی است و شما می توانید محصول خود را با کشتی جا به جا کنید و به کشور هدف بفرستید، البته باید دقت کنید که همه کشور ها با دریا های آزاد در ارتباط نیستند و حمل و نقل دریایی کاربردی برای این کشور ها ندارد، همچنین باید دقت کنید که ریسک حمل و نقل دریایی بالا می باشد شما باید حمل و نقل خود را به شرکت های معتبر بسپارید تا محصول شما آسیبی نبیند.

بارزترین ویژگی های ظاهری کشمش پیکامی

بارزترین ویژگی های ظاهری کشمش پیکامی کشمش پیکامی از انواع کشمش است که فواید زیادی برای بدن دارد، زیرا که این کشمش به صورت طبیعی و زیر نور آفتاب خشک می شود، زنگ کشمش های پیکامی سبز می باشد، البته که این کشمش در رنگ های مختلف نیز دیده می شود و دلیل این تفاوت رنگ شیوه خشک کردن آن است، همانطور که می دانید نور خورشید در تمام نقاط ایران یکسان نمی تابد و این تفاوت می تواند موجب تغییر رنگ این کشمش در نقاط مختلف ایران شود.

کشمش های پیکامی اندازه های بزرگ و درازی دارند، البته شما باید کاملا دقت کنید تا کشمش پیکامی را با کشمش قلمی کاشمر اشتباه نگیرید، البته باید بدانید که اندازه کشمش های قلمی کاشمر بزرگ تر است و می توانید بر اساس اندازه کشمش کاشمری و پیکامی را از هم تفکیک کنید.

رنگ ظاهری کشمش بسیار مهم است و می تواند شما را در خرید یاری کنید، همیشه سعی کنید کشمشی بخرید که کاملا یک دست و یک رنگ باشد، تفاوت رنگ موجب می شود که فروشندگان نتوانند به راحتی کشمش های درجه یک را با کشمش های بی کیفیت قاطی کنند و بفروش برسانند.

استاندارد های لازم در بسته بندی کشمش پیکامی

استاندارد های لازم در بسته بندی کشمش پیکامی اگر می خواهید با کشورهای صادرکننده کشمش ها رقابت کنید ابتدا باید به فکر یک بسته بندی خوب و عالی باشید، شما می توانید از بسته بندی های یک کیلویی استاندارد استفاده کرده و محصول خود را به کشور های مختلف صادر کنید، همانطور که می دانید اولین چیزی که در خرید نظر مشتری را جلب می کند بسته بندی است و اگر بسته بندی شما جذاب باشد مشتری راحت تر با محصول شما ارتباط برقرار کرده و احتمال خرید محصول شما افزایش می یابد.

بهتر است که از بسته بندی های شفاف استفاده کنید تا خریدار بتواند داخل بسته بندی را به راحتی مشاهده کند، در صورتی که محصول شما با کیفیت باشد این امر می تواند فروش شما را افزایش دهد، زیرا فرد کشمش های داخل بسته بندی را مشاهده کرده و از کیفیت آن مطمئن می شود و رغبت بیشتری برای خرید آن پیدا می کند.

قبل از بسته بندی شما حتما باید کشمش را پاک کرده و خیلی تمیز درون بسته بندی ها قرار دهید، منظور از پاک کردن این است که کشمش های خراب و کپک زده را جدا کنید و همچنین ساقه های چسبیده به کشمش ها را نیز بکنید، اگر نکنید مشتری باید خودش این کار را انجام دهد که اصلا رضایت بخش نیست و موجب کاهش مشتریان شما می شود.

حتما از بسته بندی های مقاوم و محکم استفاده کنید تا در مسیر حمل و نقل کشمش ها کاملا سالم بمانند، برای مثال در بعضی موارد دیده شده است که تولید کننده از بسته بندی های نازک استفاده کرده و در مسیر حمل و نقل کشمش ها تحت شعاع بنزین و گازوئیل قرار گرفته اند که این امر موجب می شود که کشمش بوی بنزین بدهد و طعم خود را از دست بدهد، شما می توانید با هزینه بیشتر برای بسته بندی از ضرر های مالی بیشتر جلوگیری کنید.

مرجع خرید کشمش پیکامی اعلا در فروشگاه های معتبر

مرجع خرید کشمش پیکامی اعلا در فروشگاه های معتبر فروشگاه های معتبر زیادی وجود دارند که مشغول فروش انواع کشمش پیکامی هستند، که البته قیمت فروش این فروشگاه ها مقرون به صرفه نیستند مخصوصا زمانی که شما از این محصول بسیار مصرف می کنید، باید دقت داشته باشید که تمامی این فروشگاه ها تولید کننده این کشمش نیستند و از مراجع معتبر خرید کشمش محصول خود را تهیه می کنند.

شما می توانید کشمش مورد تظر خود را از این مراجع خرید تهیه کنید، فروش این مراجع اکثرا به صورت عمده انجام می شود که موجب کاهش چشمگیر قیمت ها شده است و شما می توانید انواع کشمش درجه یک را به صورت عمده خریداری کنید تا از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه باشد، مجموعه ما یکی از بزرگ ترین مراجع فروش کشمش است و شما می توانید همکاری های لازم را با مجموعه ما داشته باشید.

بعضی از فروشگاه ها کشمش های درجه یک را با بی کیفیت مخلوط کرده و بسته بندی می کنند، در صورتی که شما خرید خود را به صورت مستقیم از تولید کننده انجام دهید از تمامی این مشکلات خلاص خواهید شد و یک محصول مرغوب و با کیفیت را خریداری خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما