فروش فوق العاده کشمش غیر تیزابی در بازار

کشمش های تیزابی و کشمش غیر تیزابی خوشمزه ای که در کشور ما تولید می شوند به قدری با کیفیت هستند که بسته بندی شده و به کشور های دیگر صادر می شوند.کشمش غیر تیزابی یا ارگانیک به کشمشی گفته می شود که در آفتاب به مدت دو یا سه هفته قرار می گیرد و به صورت طبیعی خشک می شود و طعم و مزه آن بسیار به طعم و مزه انگور نزدیک است. این نوع کشمش هیچ گونه ضرری برای بدن دارد.

فروش فوق العاده کشمش غیر تیزابی در بازار

ضوابط و قوانین لازم برای صادرات کشمش

ضوابط و قوانین لازم برای صادرات کشمش به غیر از آفت که تولید را در باغ های انگور تحت تاثیر قرار می دهد، کمبود آب نیز می تواند تولید را کم و کیفیت محصول را پایین بیاورد. زمانی که آب کم باشد در فصل گرم، گرمازدگی نیز خسارت های زیادی را به باغ انگور وارد می کند و در نهایت محصول خوب که برای تولید این محصول و صادرات آن نیاز است از بین خواهد رفت و افت صادرات بوجود خواهد آمد. از ویژگی های یک انگور خوب و استاندارد، می توان به بی دانه بودن، درشت بودن و شفافیت دانه ها اشاره نمود. صادرات کشمش و انگور نیاز به رعایت اصول زیادی از طرف تولید کنندگان دارد زیرا در بازارهای استاندارد هایی در نظر گرفته می شود که اگر محصولی و یا کالایی به آن سطح نرسیده باشد اجازه ورود کالا داده نخواهد شد.انگور ملایر از جمله محصولاتی است که توانسته است، استاندارد های لازم را به دست بیاورد و یکی از بهترین صادرات کشمش ایران از محصولات این شهرستان می باشد. تنوع در محصول انگور بسیار زیاد است و به انگور سبز بی دانه، انگور سیاه، انگور سبز کشمشی و انگور زرد یاقوتی تقسیم می شوند. انگور سبز بی دانه یکی از بهترین انواع انگور صادراتی است. انگور سبز کشمشی با بالاترین کیفیت در سراسر جهان به فروش می رسد. با توجه به اینکه ترکیه یکی از تولید کنندگان انگور و این محصول می باشد ولی صادرات کشمش به ترکیه از ایران انجام می شود.بسته بندی مناسب کیفیت بالا و قیمت مناسب جز معیارهای مهم در صادرات کشمش است.مجموعه ما توانسته با پشتکار عالی و طی انجام یکسری عملیات کیفی مراحل صادرات کالا به عراق را فراهم آورد.

ویژگی بارز کشمش با کیفیت

کشمش غیرتیزابی انواع مختلفی را شامل می شود که کشمش یزدی، کشمش کولی جز آن محسوب می شوند.کشمش کابلی یا کولی یا چکمدانه عبارت است از میوه هایی خشک به رنگ سبز تیره که بعداز خشک شدن برنگ قهوه ای تیره در می آید که دارای یک دانه و سطح چروکیده و متعلق به گیاه انگلی شیرینک که به عنوان درمان کمردرد بهبود سریع ترک های جزئی استخوان و همچنین بعنوان مسهل و برطرف کننده موهای سطحی پوست مورد استفاده قرار میگید. درمان کچلی قارچی و دندان درد طبیعت گرم و خشک کشنده شپش بهبود طاسی درمان بدبویی تنفس درمان ضعف عمومی و ضعف بنیه.

کشمش های یزدی خواص علمی و طبی بسیار زیادی دارند. کشمش یزدی معمولاً از انگورهای بی دانه و شیرین و گرد تهیه می شود. قیمت کشمش و مویز یزدی صادراتی در سفارشات عمده برای خریداران بسیار مقرون به صرفه تر است.کشمش یزدی بدون هیچ نوع شکر افزودنی تهیه می شود و شیرینی طبیعی خود را دارا است و سرشار از فیبر، پتاسیم، آهن و سایر مواد مغذی ضروری برای بدن می باشد. خواص کشمش یزدی به دارا بودن ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی این میوه خشک وابسته است. محققان دریافته اند که میوه های خشک حاوی مقادیر زیادی از عناصر فنولیک هستند که اثرات آنتی اکسیدانی دارند. کشمش ها به جلوگیری از ایجاد رادیکال های آزاد که می تواند منجربه آسیب دیدگی سلول ها و در نهایت سرطان شوند؛ کمک می کنند.

کشمش مرغوب و با کیفیت دارای ۳ ویژگی بارز است: ۱- رطوبت آن بیش از حد مجاز نباشد. ۲- تازه و محصول امسال باشد. ۳- تمیز باشد. ا

فاکتور های ضروری در انتخاب کشمش درجه یک

فاکتور های ضروری در انتخاب کشمش درجه یک ز آنجایی که کشمش محصولی است که خشک شده آن در مقایسه با میوه اصلی آن خواص بیشتری دارد بنابراین مصرف آن بسیار مورد توجه قرار گرفته و همین امر سبب شده که در تمام طول سال تقاضا برای خرید آن بالا رود و در بیشتر دورهمی ها کشمش زینت بخش سفره های پذیرایی شده است به گونه ای که امروزه بسیاری از مردم آن را جایگزین قند و سایر شیرینی جات کرده اند. اما توجه به کیفیت بالای کشمش های تولیدی سبب شده که زمینه برای صادرات آن فراهم شود و با توجه به استقبال خوب بازارهای خارجی از این محصول ایران توانسته در زمینه صادرات موفق عمل کند به گونه ای که کشمش درجه یک صادراتی امروزه توانسته ایران را در جمع سه کشور تولید کننده برتر بعد از ترکیه و آمریکا قرار بدهد هر چند که مزه و کیفیت کشمش ایرانی زبانزد عام و خاص است.

ترکیبات موجود در مویز می تواند از غلظت خون کاسته و به ارتجاعی بودن رگ ها کمک کند و خون را با سرعت و نیروی بیشتری در سیستم تناسلی به حرکت درآورد. به پمپاژ قلب و عملکرد کبد کمک کرده و گرمی و حرارت را در سرتاسر بدن پخش کند. به دلیل داشتن ویتامین های گروه B از شدت استرس روابط جنسی می کاهد و با تقویت مغز و اعصاب سبب افزایش قدرت فهم و درک و انگیزه می شود. به دلیل غنی بودن از ریزمغذی ها برای کودکان در حال رشد و دانش آموزان میان وعده تنقلی مناسب، اما بسیار پرکالری است. کدام کشمش بهتر است به میوه رسیده و خشک شده ارقام مختلف انگور بی دانه یا دانه دار ،کشمش گویند. کشمش آفتاب خشک، سایه خشک، تیزابی و انگوری از جمله کشمش هایی است که این روزها در بازار به فروش می رسد. کشمش آفتاب خشک به کشمش پلویی هم معروف است و کیفیت و قدرت بالا و طعم خوبی دارد. رنگ سرخ، ملاک تشخیص این کشمش از انواع دیگر آن است. کشمش سایه خشک نوعی کشمش است که رنگ آن تغییر نکرده و سبز باقی می ماند. انگورعسگری به این روش خشک می شود و ارزش تغذیه ای آن بالاست. آشنایی با خواص کشمش و مویز کشمش تیزابی به وسیله تیزاب خشک می شود. این ماده از طعم و بو و کیفیت کشمش می کاهد و دوز زیاد آن سرطانزاست. رنگ کشمش، زرد مایل به قهوه ای خرمایی است. این کشمش به دلیل روغن موجود در تیزاب سطحی چرب و نیمه براق دارد و این ملاک مناسبی برای تشخیص آن است.کشمش انگوری به تیزاب آغشته و با دود گوگرد خشک می شود. رنگ آن زرد کهربایی مایل به قهوه ای روشن است و به دلیل ترکیبات گوگردی فشار مضاعفی بر کلیه ها تحمیل کرده و برای سلامت مضر است.

عامل اصلی در تعیین قیمت کشمش

در تعیین قیمت کشمش عوامل متعددی نقش دارند که در زیر برخی از آنها را برشمرده ایم:

طعم و بازار مصرف: کشمش سبز بیشتر مصرف داخلی داشته به به جهت مراحل تولید ارگانیک، طعم بهتری نسبت به کشمش زرد دارد و با ضاعقه ایرانیان سازگارتر است و در مقابل کشمش زرد یا طلایی طعمی متفاوت دارد که ضاعقه ای خاص میطلبد و بیشتر جنبه صادراتی دارد.

ماندگاری: ماندگاری کشمش طلایی بسیار بیشتر از کشمش سبز است. بطوری که در شرایط یکسان تا 3 برابر زمان بیشتری میتوان کشمش زرد را نسبت به کشمش سبز نگهداری نمود.

تاثیر رنگ کشمش بر قیمت آن: در کشمش سبز، هر چه رنگ سبز یکدست تر و بدون لک باشد کشمش قیمت بالاتری به خود اختصاص میدهد.در کشمش طلایی هم باید رنگ کشمش زرد یا طلایی پر رنگ و یکدست باشد تا قیمت بالاتری داشته باشد.

قلم و کشیدگی کشمش: چون کشمش کاشمر از جهت قلمی بودن شهره عام است و منحصر بفرد بودنش هم به همین خاطر است پس مطمئناٌ برجسته ترین ویژگی اش باید درشت و کشیده بودنش باشد. پس تاثیر مهم این ویژگی(کشیدگی و قلم ) بر قیمت محصول غیر قابل انکار است. هر چه کشمش کشیده تر و گوشتی تر باشد قیمت بالاتری دارد.

صاف بودن کشمش:یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت کشمش،صاف بودن آن است. یعنی باید کشمش دارای پوستی صاف باشد و نباید چروکیده باشد. هر چه کشمش صاف تر باشد به طبع مشتری پسندتر و گرانتر خواهد بود. که این ویژگی نتیجه گوشتی بودن کشمش است که از انگوری ترد و پر مغز بدست آمده است . این ویژگی ها توام باهم،مدت زمان ثبات و ماندگاری طعم و رنگ کشمش را بیشتر میکند.

پخش بی واسطه کشمش غیر تیزابی در تهران

پخش بی واسطه کشمش غیر تیزابی در تهران به غیر از آفت که تولید را در باغ های انگور تحت تاثیر قرار می دهد، کمبود آب نیز می تواند تولید را کم و کیفیت محصول را پایین بیاورد. زمانی که آب کم باشد در فصل گرم، گرمازدگی نیز خسارت های زیادی را به باغ انگور وارد می کند و در نهایت محصول خوب که برای تولید این محصول و صادرات آن نیاز است از بین خواهد رفت و افت صادرات بوجود خواهد آمد. از ویژگی های یک انگور خوب و استاندارد، می توان به بی دانه بودن، درشت بودن و شفافیت دانه ها اشاره نمود. صادرات کشمش و انگور نیاز به رعایت اصول زیادی از طرف تولید کنندگان دارد زیرا در بازارهای استاندارد هایی در نظر گرفته می شود که اگر محصولی و یا کالایی به آن سطح نرسیده باشد اجازه ورود کالا داده نخواهد شد.

از جمله دغدغه های نمایندگی فروش کشمش ها و بطور کل، فروشگاه هایی که خشکبار هم در کنار محصولاتشان عرضه می کنند، این است که حتی الامکان بتوانند خشکبار با کیفیت و در عین حال ارزان تری را برای فروشگاه خود فراهم کنند. این دغدغه درست است، زیرا کشمش یکی از مواد غذایی مصرفی و تا حدودی اساسی برای مردم است و این یک انتظار به جا و درست است که بخواهند از یک محصول تمام عیار بهره مند شوند.

نمایندگی فروش عمده کشمش صادراتی در بازار ارائه دهنده انواع کشمش مرغوب و درجه یک به خریداران و مصرف کنندگان این محصول می باشد.در این مرکز فروش کشمش سفارش کشمش درجه یک پذیرفته می شود. صادرات یکی از راه های کسب درامد هم برای صادر کننده و هم درامد غیر نفتی برای کشور به حساب می آید. فروشنده ای موفق است که بتواند محصول خود را به خوبی معرفی کند و بهترین شرایط خرید را برای مشتری فراهم کند. ما توانسته ایم کشمش غیرتیزابی را به دو صورت فله و بسته بندی وارد بازار شهرهای مختلف علی الخصوص تهران کنیم و کالای مرغوب و با کیفیت را در اختیار مردم قرار دهیم.

تامین کننده کشمش غیر تیزابی اعلا در تبریز

اگر تامین کنندگان کشمش نتوانند پخش عمده کشمش را به خوبی و یا در زمان مناسب انجام دهند، با مشکلات عدیده ای در حوزه خرید و فروش این محصول مواجه خواهیم بود که البته تا کنون با اقدام درست و به جایی که از سوی هر یک از تامین کنندگان کشمش در بازار پخش و فروش صورت گرفته است، خوشبختانه مشکلاتی در راستای توزیع محصول مورد نظر در بازار رخ نداده است.شاید بسیاری از خریداران حتی خریداران عمده تصور کنند که در شرایط بازار کنونی دسترسی به کشمش ارزان قیمت کار چندان راحتی نباشد و یا اصلاٌ این موضوع امکانپذیر نباشد. اما باید گفت این تصور ناشی از یک باور اشتباه است که از گفتار های زیاد دیگران در ذهن به وجود آمده که دسترسی به محصول ارزان حتی کشمش در بازار وجود نخواهد داشت. لازم است بدانید که هنوز هم می توان کشمشی مرغوب و ارزان قیمت را سفارش و تهیه نمود. به شرط این که از راه درستی وارد شوید؛ نه یک راه معمول و همیشگی!

فروشندگان کشمش صادراتی علاوه بر ارسال این محصول به سایر کشورها این محصول را در همه بازارهای بزرگ و معروف داخل کشور به صورت عمده هم عرضه می کنند. کشورمان بدلیل داشتن آب و هوای مساعد برای کشاورزی و خاک حاصلخیز جهت پرورش و کشت مو و انگور رتبه دار تولید کشمش در دنیا می باشد و مجموعه ما سعی دارد با رعایت استانداردهای مختلف و ارائه کیفیت مناسب تامین کننده کشمش غیرتیزابی در نقاط مختلف کشور و کلان شهرهایی چون تهران وتبریز باشد.

خرید مستقیم کشمش غیر تیزابی با قیمت مناسب

خرید مستقیم کشمش غیر تیزابی با قیمت مناسب ما برای افرادی که زمینه چندانی در تجارت کشمش ندارند این ویژگی ها قابل تشخیص است؟! اگر خریدی مطمئن و آسان می خواهید این کار را به ما بسپارید، ما به نمایندگی از برترین تولیدکنندگان کشمش محصول آنها را مستقیم و بی واسطه به فروش می رسانیم و شما را در امر خرید و فروش کشمش آفتابی مرغوب یاری می رسانیم.قیمت کشمش آفتابی یا همان آفتاب خشک بدون تیزاب و روغن در این مرکز استعلام می شود و عرضه آن به صورت از تولید به مصرف و مستقیم از کارخانه برای مشتری انجام می گردد.خریداران محترم می توانند به صورت حضوری یا آنلاین این محصول را خریداری کنند.مجموعه ما در تلاش است تا با ارائه بهترین کیفیت محصول در سطح بازار داخلی و بین الملل حرفی برای گفتن داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما