صادرات کشمش طلایی به کشورهای همسایه

کشمش طلایی از بهترین و خوش طعم ترین انواع کشمش های ایرانی است که به دلیل رنگ زیبا و طعم شیرین همچنین نداشتن هسته بسیار پرطرفدار است و از جمله کشمش های صادراتی است؛ صادرات کشمش طلایی به کشورهای همسایه هر ساله انجام می شود و به عنوان یکی از راه های کسب درآمد ارزی کشور است. همچنین صادر کنندگان از این صادرات سود بسیار خوبی به دست می آورند.

صادرات کشمش طلایی به کشورهای همسایه

موثرترین موارد بر قیمت کشمش طلایی

موثرترین موارد بر قیمت کشمش طلایی کشمش طلایی از کشمش های بسیار محبوب برای همه است که از آن در پلو نیز استفاده می شود و همراه با نخودچی در آجیل فروشی ها ارائه می شود. به همین خاطر از کشمش هایی است که میزان تقاضای زیادی برای آن وجود دارد و قیمت آن متاثر از عوامل زیادی تغییر می کند.

قیمت این محصول با توجه به کیفیت آن می تواند متفاوت باشد. مثلا کشمش های ریز طلایی دارای قیمت ارزانتری هستند و نمونه های درشت این محصول گرانتر می باشند. همچنین کشمش هایی که در بسته بندی یا شکل فله از لحاظ اندازه یکدست می باشند، قیمت بالاتری دارند.

رنگ این کشمش در برخی نمونه ها مات و در برخی براق است که در این میان کشمش های براق به دلیل روغنی بودن قیمت بیشتری دارند. همچنین این کشمش ها می تواند به صورت بدون هسته یا هسته دار باشند که نوع بدون هسته به دلیل استفاده در پلو گرانتر هستند.

عامل عرضه و تقاضا از موثرترین عوامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت این محصول است و مرغوبیت این کشمش باعث شده که همیشه برای آن تقاضای زیادی وجود داشته باشد که بدون شک میزان بالای تقاضا تاثیر مستقیمی بر نرخ آن خواهد داشت.

این محصول همچنین مورد توجه صادر کنندگان است و بیشتر از سایر کشمش ها برای صادرات مناسب است، به همین دلیل همیشه تقاضا برای این محصول جهت صادرات زیاد است که این مورد نیز یکی از تاثیرگذار ترین عوامل بر قیمت کشمش مذکور است.

در پایان باید به نرخ ارز به عنوان یکی از مهمترین عوامل در قیمت این کشمش اشاره کرد. به خصوص در سال هایی که نرخ ارز در داخل کشور بالا می رود، قیمت آن در داخل به دلیل صادرات به خارج کشور، با افزایش مواجه می شود.

فروشنده مرغوبترین کشمش طلایی با قیمت استثنایی

فروشنده مرغوبترین کشمش طلایی با قیمت استثنایی مرغوبترین کشمش طلایی کشور با قیمت استثنایی توسط فروشنده این محصول در بسته بندی های جعبه ای بسیار مناسب به خریداران عمده ارائه می‌ شود و صادر کنندگان از این کشمش برای صادرات به کشورهای مختلف استفاده می کنند.

این فروشنده قیمت کشمش طلایی را بسیار مناسب در نظر گرفته است و فرصت خوبی برای کسب درآمد عالی از خرید و فروش این کشمش برای همه مشتریان فراهم است. برای خرید کیلویی این محصول از فروشنده می توان مستقیما و بی واسطه با او تماس برقرار کرد و ثبت سفارش محصول را به صورت تلفنی و از طریق همین سایت به صورت مجازی انجام داد تا در هزینه های خرید آن صرفه‌ جویی شود و به این ترتیب کشمش ارزان‌تر به دست مشتری برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما