خرید مستقیم با کیفیت ترین نوع کشمش به صورت فله ای

کشمش نوعی از خشکبار است که دارای طرفداران زیادی در دنیا است، اگر شما نیز از طرفداران کشمش هستید و هر روز از آن مصرف می کنید پیشنهاد می شود تا کشمش فله ای خریداری کنید، زیرا خرید محصولات به صورت فله ای از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

خرید مستقیم با کیفیت ترین نوع کشمش به صورت فله ای

دسته بندی کشمش بر اساس کیفیت

دسته بندی کشمش بر اساس کیفیت کشمش ها دارای درجه بندی بندی کیفی هستند که بر قیمت آن نیز تاثیر می گذارد، کشمش ها دارای انواع مختلفی هستند برای مثال مویز با کشمش قلمی متفاوت است و کیفیت متفاوتی دارند.
مویز ها از انگور های دانه سیاه تولید شده و کشمش های قلمی نیز کشمش های معمولی تولید می شوند بنابراین ما نمی توانیم یک نمونه مویز را بر اساس کیفیت با انگور های دیگر مقایسه کنیم.
اما ما می توانیم بر اساس مزیت و ویژگی یک نوع کشمش را انتخاب کرده و نوع درجه یک آن را خریداری کنیم.

بعضی از فروشندگان کشمش ها را پاک نکرده و بلافاصله پس از خشک شدن کشمش را می فروشند، به علت پاک شده نبودن این کشمش از درجه کیفیت پایین تری برخوردار خواهد شد.
در کل در بازار کشمش های با کیفیت را درجه یک می نامند و این عدد رو به روی درجه با کاهش کیفیت بالا تر می رود، برای مثال کشمش درجه 4 بی کیفیت تر از کشمش درجه 3 می باشد.

یکی از مسائلی که بر روی دسته بندی کشمش ها بر اساس کیفیت تاثیر می گذارد شرایط نگهداری و همچنین شیوه خشک شدن انگور است و فروشنده ها در نظر گرفتن این نکات شروع به دسته بندی کشمش ها بر اساس کیفیت می کنند.

نکاتی که حین خرید کشمش فله ای باید در نظر بگیریم

نکاتی که حین خرید کشمش فله ای باید در نظر بگیریم خرید فله ای محصولات در میان خریداران بسیار پر طرفدار است زیرا در صورت خرید فله ای پول کمتری پرداخت خواهید کرد و این موضوع درباره خرید کشمش ها نیز صدق می کند.
اما باید قبل از خرید حتما کشمش را چک کنید تا یک کشمش با کیفیت خریداری کنید، به علت بالا بودن حجم معاملات در خرید فله ای در صورت اشتباه در خرید راه برگشتی نیست و ضرر بزرگی خواهید کرد.

نمونه ای از کشمش را برداشته و از نظر تازگی آن را چک کنید، کشمشی با کیفیت است که تازه باشد، یکی از دلایلی که باید در خرید فله ای کشمش تازه خریداری کنید این است که شما حجم زیادی از کشمش را خریداری خواهید کرد و مصرف آن در کوتاه مدت ممکن نیست.
در صورتی که کشمش کهنه خریداری کنید روز به روز کشمش بی کیفیت تر خواهد شد و استفاده آن ممکن نخواهد بود، زیرا کهنه شدن کشمش موجب سفتی بیش از حد آن خواهد شد و کشمش طعم و مزه خود را از دست خواهد داد.

موضوع بعدی این است که کشمش را از نظر ظاهری بررسی کنید و مطمئن شوید که از سطح بهداشتی بالایی برخوردار باشد، نگهداری نادرست از کشمش ها در انبار های غیر استاندارد تاثیرات خود را بر روی ظاهر کشمش خواهد گذاشت.
کشمش با کیفیت نباید شکرک بزند و همچنین کشمش ها نباید به هم چسبیده باشند و ماده چسبنده ای رو کشمش نباشد؛ همچنین باید مواظب باشید که بر روی کشمش آثاری از کپک و یا کرم ها و حشرات موزی وجود نداشته باشد.

کشمشی خریداری کنید که پاک شده باشد، اما منظور ما از پاک شده بودن چیست؟
تولید کنندگان کشمش اغلب انگور را به صورت خوشه ای خشک می کنند و این امر سبب می شود که ساقه درخت از دانه های کشمش جدا نشود، این امر باعث می شود شما مجبور شوید هر بار هنگام مصرف ساقه های کشمش را جدا کرده و مصرف کنید.
همچنین برای فروش نیز باید خودتان ساقه ها را تمیز کرده و در مغازه خود به فروش برسانید که این کار کمی وقت گیر است؛ بنابراین مناسب ترین راهکار خرید کشمش پاک شده است.

مسئله بعدی مکانی است که کشمش تولید شده است، کیفیت میوه انگور در تمام نقاط ایران یکسان نیست و در بعضی از استان های ایران انگور های با کیفیت تری تولید می شود که این امر بر کیفیت کشمش نیز تاثیر خواهد گذاشت.
شهر هایی مانند تاکستان بهترین انگور های ایران را تولید می کنند و می توانید کشمش های خود را از این مناطق تهیه کنید.

با انواع مختلف کشمش در بازار آشنا شوید

با انواع مختلف کشمش در بازار آشنا شوید کشمش ها انواع مختلفی دارند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مویز: این کشمش از انگور سیاه تولید می شود و پوستی نازک دارد، همچنین گوشت این کشمش نسبت به کشمش های دیگر بیشتر است و فواید زیادی برای مغز و حافظه انسان دارد.
  • کشمش طلایی: این کشمش در رنگ زرد مایل به طلایی موجود است و همین موضوع موجب شده تا با نام کشمش طلایی شناخته شود، این کشمش در سایه خشک می شود و از گوگرد برای خشک کردن آن استفاده می شود.
  • کشمش قلمی کاشمری: این کشمش ها دراز تر از کشمش های دیگر هستند و رنگ آن ها سبز می باشد، این کشمش ها طعمی تقریبا ترش دارند و مانند اغلب کشمش ها شیرین نیستند، این مزه متفاوت موجب شده تا طرفداران زیادی در ایران داشته باشد.
  • کشمش پلویی: این کشمش ها مخصوص پخت و پز هستند و در پخت غذاهای مختلفی از استفاده می کنند.
  • کشمش سلطانی: این کشمش در آفتاب خشک شده و دارای اندازه ی نسبتا بزرگی است، این شیرینی به علت شیرینی زیادی که دارد در صنعت شیرینی سازی کاربرد بسیار زیادی دارد.
  • کشمش آفتابی: یکی از با کیفیت ترین نوع کشمش در بازار است و به صورت کاملا طبیعی در مقابل خورشید تولید می شود و به علت استفاده نشدن از انواع مواد شیمیایی ارزش غذایی خود را حفظ کرده و بسیار مفید است.

بازار توزیع کشمش فله ای با نازلترین قیمت در تهران

بازار توزیع کشمش فله ای با نازلترین قیمت در تهران مجموعه ما یکی از بزرگ ترین توزیع کنندگان کشمش مرغوب است و شما می توانید با یک بسته بندی شیک با کشمش های ما صادرات به اروپا را آغاز کنید.
مجموعه ما به دلیل احترام به وقت ارزشمند شما فروش آنلاین خود را نیز آغاز کرده است و شما می توانید به صورت غیر حضوری محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

جهت سفارش تنها کافی است با شماره مجموعه ما تماس بگیرید، کادر مجموعه ما کاملا حرفه ای بوده و خیلی سریع کار شما را انجام می دهند.
تنوع محصولات ما بسیار بالا بوده و انواع کشمش را به فروش می رساند، در صورتی که کشمش خاصی مد نظر شما است و در فروشگاه ما وجود نداشت می توانید اطلاعات کشمش را به ما برسانید تا در صورت امکان برای شما فراهم کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما