توزیع مستقیم کشمش پلویی به سراسر کشور

در حال حاضر شرکت های مختلفی در خصوص توزیع مستقیم کشمش پلویی به سراسر کشور در حال فعالیت هستند. کشمش این خوراکی بسیار لذیذ و خوشمزه، دارای خواص دارویی فراوانی بوده و منبع سرشاری از انواع ویتامین ها نیز هست، که توسط پزشکان و نیز کارشناسان امر تغذیه توصیه می گردد. شاید در نگاه اول تهیه و توزیع کشمش امری ساده و آسان به نظر آید ولی تهیه کشمش پلویی از مبدأ که در واقع همان باغ انگور می باشد تا عرضه آن در بازارها و فروشگاه های متعدد و مختلف فراز و نشیب بسیار دارد.

از بی آبی و کاهش شدید بارش ها و وضعیت خاک و آفت زدایی محصول اولیه (انگور) گرفته تا عدم مرقوم به صرفه بودن تولید کشمش به نسبت هزینه های بالای آن برای کشاورزان و مراکز عرضه و همچنین مشکلات و موانع موجود بر سر توزیع و صادرات آن و در دسترس عموم قرار گرفتن محصول نهایی.

توزیع مستقیم کشمش پلویی به سراسر کشور

آشنایی با انواع روش های خرید کشمش

آشنایی با انواع روش های خرید کشمش امروزه با پیشرفت های حاصل شده در تکنولوژی و سهولت در ایجاد کسب و کار ها و مشاغل اینترنتی و نیز ظهور و پدید آمدن مراکز توزیع و فروشگاه های اینترنتی معتبر انواع محصولات غذایی، به راحتی می توان با مراجعه به آدرس، صفحه یا کانال های مجازی، کشمش مورد نظر خود را انتخاب و با خیالی راحت خرید نمود.

روش دیگر آنکه با مراجعه به شهرها و محل های تولید انبوه این محصول مقوی، مفید و سودمند، به صورت مستقیم از تولید کننده، کشمش مدنظر خود را تهیه و خرید نمود. البته این روش معایبی همچون هزینه نسبتاً بالا به نسبت خرید اینترنتی، عدم دسترسی به نظرات و پیشنهاد سایر مصرف کنندگان و … داشته و صد البته در مقابل محاسنی از جمله دیدن و لمس کشمش و تشخیص کیفیت محصول از نزدیک و نیز تاحدودی توافقی بودن قیمت خرید آن، اشاره نمود.

همچنین می توان با حضور در فروشگاه ها، هایپرمارکت ها و آجیل فروشی های معتبر موجود در محل زندگی خود نسبت به خرید کشمش اعلاء و با کیفیت اقدام و از طعم دلنشین آن برخوردار شوید. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که مصرف بالای کشمش را تجربه می کنید، بهتر است این محصول را به صورت کلی از عمده فروشی های شهر خود تهیه تا در خرید آن نهایت صرفه جویی اقتصادی را نمایید.

بهترین نوع کشمش برای صادرات

به لطف پروردگار، به همت کشاورزان و صد البته با پیشرفت تکنولوژی و تغییر روش های سنتی، امروزه کشاورزی در کشور عزیزمان ایران، از رونق بسیار خوبی برخوردار بوده و با تولید انواع محصولات در این حوزه علاوه بر خودکفایی در تأمین نیاز داخلی گام های خوبی نیز برای صادرات در این زمینه برداشته شده است. کشمش، این خشکبار مقوی و لذیذ از جمله محصولاتی است که دارای پتانسیل بسیار بالایی برای صادرات به کشورهای مختلف می باشد.

کشمش ها در انواع مختلف آفتابی، سبز، سیاه، دودی، پلویی و به روش های طبیعی و یا با دستگاه تهیه و در بسته بندی ها و برند های مختلف همچون کشمش صداقت، گلستان و … در کشور عزیزمان توزیع می گردند. کیفیت و تنوع انواع مختلف آجیل در ایران بقدری بالا و زیاد می باشد که به جرأت می توان گفت محصولات تولیدی کشور در جای جای دنیا طرفداران خاص خود را داشته و خشکبار ایران را با نام های مختلف در سرتاسر کشورهای جهان می توان پیدا نمود.

کشمش، این خشکبار خوشمزه و لذیذ ضمن دارا بودن ظاهری مناسب، یکدست و یکرنگ، می بایستی دارای اندازه و اشکال یکسان نیز باشد. طعم و مزه تازگی و شیرینی آن نیز از عوامل بسیار مهم در مشتری پسند بودن آن است. بنابر این بهترین نوع کشمش برای صادرات را می توان کشمشی نام برد که دارای چند ویژگی یادشده بالا باشد. مقوله صادرات مواد غذایی دارای پیچیدگی خاص خود می باشد، مراقبت از محصول از مبدأ تولید آن تا مقصد نهایی با روش های مختلفی صورت می گیرد.

در صورت استفاده و مصرف کشمش در داخل کشور شرکت ها و مراکز توزیع این محصول نهایت دقت خود را بکار گرفته تا بهترین ها را به بازار عرضه نمایند، حال این مراکز توزیع اگر کشمش را برای صادرات تهیه و بسته بندی نمایند می بایستی بالاترین استانداردهای پیش بینی و تعیین شده بین المللی برای محصولات غذایی را نیز رعایت نمایند.

معیارهای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین کشمش موجود در بازار

معیارهای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین کشمش موجود در بازار کشمش ها در انواع مختلف و بسیار متنوع در بازار یافت می شوند که خرید آنها به سلیقه و ذائقه شخص مصرف کننده بستگی دارد. تمامی انواع کشمش های موجود در بازار دارای خواص غذایی و دارویی منحصر به فرد بوده و هر کدام دارای طعم و شکل ظاهری مختلفی می باشند. از جمله انواع کشمش می توان به کشمش سبز، کشمش پلویی، کشمش سلطانی، کشمش آفتابی، طلایی و … اشاره نمود.

همانگونه که قبلاً نیز اشاره شد برای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین کشمش موجود در بازار، ظاهر و طعم محصول در درجه اول و اصالت آن در مرحله بعد بسیار حائز اهمیت می باشد. از معیارهای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین کشمش موجود در بازار می توان به سابقه شرکت توزیع کننده و نحوه عرضه آن اشاره نمود. یک عرضه کننده با سابقه همواره به منظور جذب مشتری برای محصولاتش از با کیفیت ترین و مرغوب ترین آنها استفاده نموده و با انتخاب نام و برند خاص به ارتقاء این مهم اقدام می نماید.

تهیه و خرید کشمش در بسته بندی های شفاف به نحوی که تمامی محصول قابل رویت باشد نیز می تواند یکی از معیارهای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین کشمش موجود در بازار باشد. به هنگام بسته بندی محصول در شرکت مربوطه احتمال ورود هر گونه ضایعات همچون چوب کوچک، سنگ ریزه و … به داخل بسته متصور می باشد که با رویت و دیدن کامل بسته می توان به کشمش مرغوب مورد نظر دست پیدا کرده و از چشیدن شیرینی و طعم لذیذ آن نهایت لذت را برد.

توصیه هایی درباره خرید کشمش با کیفیت

کشمش دارای طبعی گرم بوده که به همین دلیل با انواع غذاها و سالادها تهیه و مخلوط می گردد. بنابراین در تهیه و طبخ غذاهای اصیل ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور و برای حاصل شدن بالاترین کیفیت غذاهای تهیه شده با کشمش، می بایستی بهترین و مرغوبترین نوع آن را تهیه و خرید نمود.

دقت شود به هنگام خرید کشمش ریز و درشت بودن آن با دانه یا بی دانه بودن و همچنین نحوه و روش خشک کردن و تهیه آن بسیار مهم می باشد. اندازه و دانه دار بودن یا دانه نداشتن محصول کاملاً بسته به سلیقه شخصی دارد ولی در خصوص نحوه خشک کردن و تهیه آن باید گفت که در صورت خشک کردن آن به طور طبیعی، کشمش بسیار مفید و سالم در دسترس قرار خواهد گرفت ولی شاید به لحاظ ظاهری و نیز مدت نگهداری و ماندگاری آن کمی دچار مشکل شویم.

در خشک کردن طبیعی و سنتی به دلیل عدم استفاده و یا استفاده بسیار کم از تیزآب، دود گوگرد و … محصول بدست آمده بسیار سالم بوده ولی خرابی و فاسد شدن آن در طولانی مدت دور از ذهن نمی باشد. برعکس آن در تهیه کشمش به روش غیر سنتی و با استفاده از تیزآب، دود گوگرد و دستگاه های خشک کن و به طور کلی استفاده از روش های صنعتی، محصول نهایی دارای ظاهری یکدست و بسیار تمیز بوده که به اصطلاح به آن مشتری پسند گفته می شود.

تازگی کشمش را می توان تا حدودی از ظاهر آن تشخیص داد، به نحوی که کشمش اگر مدت طولانی در انبار ها و یا بسته بندی های مختلف باقی مانده و به اصطلاح کهنه شده باشد، دارای ظاهری به نسبت با رنگ و روی نا مناسب، عدم یک دست بودن محصول و نیز خشکی بیش از حد آنها می باشد. در حالی که کشمش با کیفیت و تازه دارای شادابی بوده به نحوی که کاملاً در ظاهر مشخص می باشد.

صادرات کشمش پلویی به کشورهای همسایه

صادرات کشمش پلویی به کشورهای همسایه در کشور عزیزمان شهر هایی وجود دارد که به مهد تولید کشمش معروف شده اند، شهرهایی همچون کاشمر در خراسان رضوی و شهر ملایر در استان مرکزی، که بیشترین آمار صادرات این محصول اصیل ایرانی، ماحصل پرورش انگور های با کیفیت و مرغوب و در نتیجه تولید انواع کشمش با طعم ها و ظواهر منحصر به فرد می باشد.

کشمش به دلیل دارا بودن انواع ویتامین ها همچون ویتامین ب، آ، آهن و … در سبد غذایی دنیا بسیار مورد توجه قرار گرفته همین امر سبب افزایش تقاضا برای مصرف این خشکبار خوشمزه و مفید می گردد. در حال حاضر به دلیل کیفیت بالا، طعم، مزه و ظاهر بسیار مناسب خشکبار ایران، به ویژه انواع کشمش، صادرات کشمش پلویی به کشورهای همسایه بسیار پر رونق می باشد.

امروزه علیرغم موانع موجود بسیار بر سر مراحل صادرات انواع محصولات کشاورزی ایران، اما به لطف پروردگار متعال و همت کشاورزان عزیز و تولید محصول با کیفیت و مرغوب و همچنین دانش بالای توزیع همچون تنوع زیاد بسته بندی ها و بکارگیری مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در عرضه آنها، صادرات این محصول بیش از پیش و با قدرت در حال انجام می باشد.

قیمت بسیار پایین و مرقوم به صرفه بودن این محصول سبب رونق بازار و بالا رفتن تقاضا جهت خرید آن در بین توریست ها به خصوص اعرابی که به کشور عزیزمان سفر می کنند، گردیده است. صادرکنندگان این محصول به منظور حفظ وضع موجود و روند رو به رشد صادرات، می بایستی در بازاریابی آن دقت بسیاری نمایند تا مبادا مشتریان خارجی در خرید کشمش پلویی اعلاء ایرانی دچار تردید گردند. به طور مثال کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به انواع خشکبار به ویژه کشمش پلویی ایران بسیار علاقمند هستند.

خرید کشمش پلویی از مطمئن ترین فروشگاه

بهتر است برای خرید کشمش پلویی از مطمئن ترین و معتبرترین فروشگاه ها اقدام نمایید. فروشگاه ها، برندها و نام های تجاری معروف و شناخته شده به منظور حفظ تقاضا و در راستای رعایت حقوق مشتریان خود، سعی می نمایند همواره با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات را تهیه و عرضه نمایند. به هنگام خرید محصول به صورت بسته بندی از فروشگاه های معتبر به علامت استاندارد، تاریخ تولید و انقضاء، پروانه ساخت شرکت و سایر اطلاعات مندرج بر روی بسته دقت کافی صورت پذیرد.

بنابراین یکی از راحت ترین و مطمئن ترین راه و شیوه های تهیه و خرید انواع محصولات غذایی از جمله کشمش پلویی اعلاء و با کیفیت، تهیه آن از فروشگاه ها و نام های معتبر همچون گلستان، صداقت و … می باشد. امروزه تعداد فروشگاه ها و هایپرمارکت های عرضه کننده محصولات غذایی، آنقدر زیاد شده که انتخاب و خرید محصول مورد نظر را دشوار می سازد. می توان به منظور داشتن خریدی مطمئن و با خیال راحت، ضمن توجه به ظاهر محصول نهایی و خرید محصولات شرکت های معتبر و شناخته شده، با مطالعه نظرات سایر خریداران، از کیفیت و اصالت کالای مورد نظر قبل از خرید آن مطمئن گردید.

در حال حاضر فروشگاه های معتبر زیادی همچون فروشگاه رفاه، اتکا، افق کوروش، جامبو و … در توزیع انواع محصولات غذایی، خشکبار و به ویژه کشمش پلویی فعالیت دارند. این فروشگاه ها ضمن در دسترس بودن، به دلیل داشتن سابقه کاری نسبتاً زیاد و رعایت اصول مشتری مداری، گزینه های مناسبی جهت تهیه و خرید انواع خشکبار به خصوص کشمش پلویی می باشند.

قیمت باورنکردنی کشمش پلویی مرغوب در بازار

قیمت باورنکردنی کشمش پلویی مرغوب در بازار متأسفانه بنا به دلایل مختلف، قیمت انواع کالاها به صورت ماهیانه و حتی روزانه در حال افزایش و تغییر می باشد. کشمش پلویی از تولید تا مصرف مراحل بسیاری را طی کرده که گاهی سخت و دشوار و طولانی نیز می باشد. از پرورش و تهیه انگور مرغوب و با کیفیت گرفته تا چیدن آنها و نیز خشک کردن، بسته بندی و عرضه و توزیع آن.

همه این موارد به علاوه چندین عامل دیگر در قیمت گذاری این محصول مفید، لذیذ و دوست داشتنی موثر می باشد. مطمئناً در حال حاضر قیمت باورنکردنی کشمش پلویی مرغوب در بازار بسیار موجب تعجب همگان می باشد. حال آنکه به نسبت بسیاری از محصولات غذایی مشابه و مراحل پیچیده تهیه و توزیع آن و نیز تورم موجود، قیمت این محصول چندان هم غیرمنطقی به نظر نمی رسد.

در حال حاضر قیمت کشمش پلویی مرغوب در بازار، بسته به شرکت تهیه و توزیع کننده آن، نوع بسته بندی و … دارای نوسان زیادی می باشد به طوریکه هر کیلو کشمش پلویی مرغوب از حدود 50 هزار تومان تا 110 هزار تومان در بازار توزیع و عرضه می گردد. در پایان به آن دسته از کسانی که قصد خرید این محصول لذیذ را دارند پیشنهاد می کنم به منظور صرفه جویی در هزینه ها و نیز بهره مندی از کشمش پلویی مرغوب، این محصول را در بسته بندی های کوچک و با وزن های کمتر تهیه و از طعم دلنشین آن بهره مند گردید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما